این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد دکتر مرجان محمدیان کاملا محفوظ می باشد

درباره ما

دکتر مرجان محمدیان کیست؟

دکتر مرجان محمدیان متولد و بزرگ شده شهر تهران که در تاریخ 1361/11/05 دیده به جهان گشود.نام پدرش حسین بود که در 6 سالگی اش او را از دست داد. مرجان محمدیان از کودکی علاقه بسیار زیادی به کتاب، مدرسه و نوشتن داشت. او در راهنمایی و دبیرستان همیشه شاگرد اول بود تا اینکه بر حسب علاقه گرایش به رشته علوم تجربی پیدا کرد. در مسابقات المپیاد آزمایشگاه زیست شناسی در استان رتبه 4 را به ارمغان آورد. وی تا کارشناسی ارشد، روان شناسی بالینی را ادامه داد.

 

در 27 سالگی مادرش را به دلیل سرطان از دست داد. همچنین در انجمن هیپنوتیزم بالینی ایران زیر نظر متخصصان روان پزشک، هیپنوتیزم را ادامه داد.به دلیل علاقه به علوم اعصاب و روان، این علم را همپای هیپنوتیزم ادامه داد تا اینکه در مقطع دکتری در گرایش روان شناسی عمومی قبول شد.وی 15 سال بصورت موازی با رشته آکادمیک خودش در دانشگاه، در انجمن هیپنوتیزم بالینی موفق به دریافت گواهینامه هیپنوتیزم پیشرفته و روان درمانی شد.

 

تخصص مرجان محمدیان

تخصص وی زبان ناهشیار و روان کاوی است.به همین دلیل می تواند خواب هارا تفسیر و تحلیل کند همچنین تخصص ویژه در اختلالات اضطرابی و پانیک دارد.دو مقاله وی در دانشگاه علوم پزشکی مشهد چاپ شد و یکی از مقالات در سایت سیلویکیا و مگیران رو نمایی شد.

بهمون نظر بدید

مطمئن باشید که نظرات شما بسیار دقیق مطالعه خواهد شد و به آن پاسخ خواهیم داد ، هر نظری که برای ما می نویسید قوت قلبی برای حال ما خواهد بود

captcha Refresh
whatsapp