این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد دکتر مرجان محمدیان کاملا محفوظ می باشد

کتاب هیپنوتیزم و اضطراب

کتاب هیپنوتیزم و اضطراب
چکیده این محصول : انتشار : 1400/10/12 0 نظر 5,327 بازدید

 

نمی دانم اکنون که شما تصمیم به خواندن این کتاب دارید چه میزان علاقه به مباحث رواندرمانی  و ناهشیار دارید؟ آیا برای شماهم دیدن یک هیپنوتراپیست جذاب است؟ آیا شماهم احساس می کنید زمانی که یک رواندرمانگر را از نزدیک می بینید، می توانید تمام مسائل و مشکلاتتان رابه او بگویید؟!

کتاب هیپنوتیزم و اضطراب

 

نمی دانم اکنون که شما تصمیم به خواندن این کتاب دارید چه میزان علاقه به مباحث رواندرمانی  و ناهشیار دارید؟ آیا برای شماهم دیدن یک هیپنوتراپیست جذاب است؟ آیا شماهم احساس می کنید زمانی که یک رواندرمانگر را از نزدیک می بینید، می توانید تمام مسائل و مشکلاتتان رابه او بگویید؟

آیا شماهم اعتقاد دارید که رواندرمانگر هیپنوتراپیست مثل غول چراغ جادو هست؟ و اینکه هرچه از او بخواهبد با سرعت درست می کند و شما را به زندگی ایده آلی که در پی آن بودید، برساند؟

در حالیکه اصلا اینگونه نیست. رواندرمانگر فقط و فقط می تواند چراغ اتاق های تاریک ناهشیار شما را روشن کند و هیپنوتراپیست فردی است که می تواند از دیوار مقاومت ها که در رواندرمانی وجود دارد،عبور کند و سریع تر به این اتاق ها دست یابد.

برای اینکه بیشتر از علم هیپنوتیزم، که حالتی از مغز است و به صورت فیزیولوژیکی اتفاق می افتد، بیشتر بدانید، شمارا به خواندن این کتاب دعوت می کنم!

توضیحات

توجه : بعد از خرید محصول دانلودی، لینک های دانلود در پروفایل شما (با همان نام کاربری که آن محصول را خریده اید وارد شوید) در قسمت "سفارشات من" برای همیشه موجود می باشد و می توانید هر زمان که خواستید با استفاده از آنها، فایل مورد نظر را دانلود نمائید.

بهمون نظر بدید

مطمئن باشید که نظرات شما بسیار دقیق مطالعه خواهد شد و به آن پاسخ خواهیم داد ، هر نظری که برای ما می نویسید قوت قلبی برای حال ما خواهد بود

captcha Refresh
whatsapp