این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد دکتر مرجان محمدیان کاملا محفوظ می باشد

طرح مالی رواندرمانی با هیپنوتیزم

 

 

آرامش حق توست

با هر وضعیت مالی که باشی

در گروه تخصصی دکتر محمدیان

می تونی از خدمات روان درمانی

بهره مند بشی، پس نگران نباش!

هیپنوتیزم چیست؟

هیپنوتیزم حالتی از مغز است که از آن برای مسائل و امور پزشکی استفاده می شود. متخصصان بیهوشی از هیپنوتیزم برای جراحی، متخصصان درد برای کنترل درد و روانپزشکان از آن برای رواندرمانی استفاده می کنند. رواندرمانی با ابزار هیپنوتیزم این امکان را می دهد که رواندرمانگر از مقاومت های سطح هشیار عبور کرده و مستقیم با  ضمیر ناهشیار (ناخودآگاه) صحبت کند تا تداعی کدهایی که فرد با آن پردازش اطلاعات میکند را قطع کند. بدین ترتیب فرد به زندگی عادی خود با کیفیت بهتر از قبل برمی گردد.

 

 چرا از هیپنوتیزم استفاده می کنیم؟

رواندرمانی کلاسیک(بدون استفاده از هیپنوتیزم) بسیار طولانی و زمان بر بوده و لذا مستلزم صرف هزینه بالایی است. چر ا که روان درمانی کلاسیک نیازمند حضور فرد طی جلسات منظم هفتگی و طی حداقل 3 سال می باشد. اما در روان درمانی با هیپنوتیزم با توجه به مشکل مراجعه کننده و انتخاب پروسه درمان توسط درمانگر، درمان طی 5 الی 8 جلسه صورت می پذیرد.

 

هیپنوتراپیست باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

  • دارا بودن دکتری تخصصی در رشته مربوطه (علوم اعصاب)
  • دارا بودن گواهینامه پیشرفته هیپنوتیزم (اخذ گواهینامه پیشرفته نیازمند 10 سال تحصیل تخصصی بوده و همچنین مستلزم گذراندن دوره مقدماتی نیز می باشد.) بدیهی است در تمام این مدت روان درمانگر در حال تحصیل است.
  •  تسلط به متافورها (استعاره ها). هیپنوتراپیست باید آشنایی کامل با زبان ناهشیار داشته باشد.

 

زبان ناهشیار، تصویر و احساس است و کلمات ابزاری هستند در سطح هشیار که منجر به رویت تصاویر توسط درمان پذیر می شوند.

 

 

روان درمانی با ابزار هیپنوتیزم توسط دکتر مرجان محمدیان

 

مشکلات افراد و بیماری های روان، ریشه در کدهایی در ناهشیار دارد، به عنوان نمونه، فرد وسواسی فردی است که بابت کد از دست دادن رنج می برد. ( به طور مثال: فرد نگران از دست دادن سلامتی است، پس مدام به دنبال تمیز کردن است).

در کلینیک دکتر مرجان محمدیان، بسته به پرونده فرد، متافورهای مختص شرایط وی انتخاب و طی 5 تا 8 جلسه هیپنوتراپی انجام می شود. فرد پس از گذراندن این دوره به زندگی عادی با کیفیت بهتر برمی گردد.

 

چه کسی می تواند هیپنوتراپی شود؟

روان درمانی با هیپنوتراپی مستلزم آمادگی فرد درمان پذیر می باشد. اصولا بیوشیمی مغز باید آمادگی لازم برای هیپنوتیزم را داشته باشد و این که ذهن در شرایطی قرار بگیرد که در مقابل درمان مقاومت نکند.

پس از نخستین جلسه مشاوره و تشخیص علت اختلال توسط دکتر محمدیان، تست تشخیصی جهت ارزیابی بیوشیمی مغز صورت می گیرد. هرگاه فرد دارای پارامترهای لازم برای هیپنوپذیری باشد وارد پروسه روان درمانی با هیپنوتیزم می شود و چنانچه فرد فاقد آمادگی لازم باشد با درمان های دارویی و رژیم غذایی که توسط روانپزشکان گروه تخصصی دکتر محمدیان انجام می شود فرد به سطح آمادگی لازم برای روان درمانی با هیپنوتیزم رسانده می شود.

 

آیا همه اختلالات با روان درمانی با هیپنوتیزم درمان می شود؟

گروه تخصصی دکتر مرجان محمدیان روان درمانی با هیپنوتیزم را برای برخی از اختلالات تجویز نمی کند. زیرا معتقد است فرد با گذراندن این دوره نتیجه دلخواه را تحصیل ننموده لذا شایسته است وقت و هزینه ای بدان اختصاص ندهد.

این که چه مراجعه کننده ای می تواند درمان با هیپنوتیزم را بگذراند، در نخستین جلسه مشاوره، تشخیص داده می شود.

معمولا عمده افرادی که دارای اختلالات اضطرابی هستند برای روان درمانی با هیپنوتیزم هدایت می شوند.

شما می توانید تجربه های درمان این افراد را در سایت و یا صفحه اینستاگرام ما ملاحظه بفرمائید.

 

آرامش حق توست

با هر وضعیت مالی که باشی

در گروه تخصصی دکتر محمدیان

می توانی از خدمات روان درمانی

بهره مند بشی،پس نگران نباش!

شماره تماس:

02191009934

 

طرح مالی رواندرمانی با هیپنوتیزم دکتر مرجان محمدیان

از آنجا که ممکن است هموطنان زیادی امکان تامین هزینه روان درمانی با هیپنوتیزم را نداشته باشند، گروه تخصصی دکتر مرجان محمدیان در راستای مسئولیت اجتماعی خود و علاقمندی به کمک به شما عزیزان، همواره طرح مالی رواندرمانی با هیپنوتیزم را در دستور کار دارد.

در این طرح عزیزانی که مشکلاتشان نتیجه کدهای مشترکی است، در یک گروه قرار می گیرند و خدمات رواندرمانی را به صورت گروهی دریافت می کنند.

مدت زمان و هزینه ورود به طرح مالی

 

پروسه رواندرمانی گروهی با هیپنوتیزم 5 جلسه بوده و هزینه هر جلسه 300 هزار تومان می باشد.

 

مزایای این طرح:

  1. با هزینه بسیار کم فرد از خدمات رواندرمانی بهره مند شده تا نتیجتاً تداعی کدهایی که فرد را اذیت می کند قطع می شود.
  2. فرد با سرعت بیشتری می تواند وارد مرحله رواندرمانی شود. (برای رواندرمانی فردی، با توجه به متقاضیان زیادی که در صف انتظار هستند، زمان زیادی در انتظار خواهید ماند).

 

معایب این طرح:

  1. ناهشیار هر فرد با اسم خود فرد آشنایی دارد، از زمان تولد در گوش نوزاد اولین چیزی که گفته می شود نام اوست و در نتیجه ناهشیار با این اسم آشناست. در رواندرمانی گروهی نام فرد گفته نمی شود و در نتیجه ممکن است اثر پذیری نسبتا کمتری نسبت به رواندرمانی فردی داشته باشد.
  2. در این طرح اگر عزیزی به هر دلیلی نتواند در یکی از جلسات حضور پیدا کند، تمام مراحل درمان را از دست می دهد چون جلسه برای وی تکرار نخواهد شد.

 

آرامش حق توست

02191009934

 

بهمون نظر بدید

مطمئن باشید که نظرات شما بسیار دقیق مطالعه خواهد شد و به آن پاسخ خواهیم داد ، هر نظری که برای ما می نویسید قوت قلبی برای حال ما خواهد بود

captcha Refresh
whatsapp